Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Systém kvality

Systém kvality

 Politika integrovaného systému

Integrovaný systém managementu

Výsledná kvalita prováděných prací je prioritou všech činností pracovníků společnosti MSV Liberec. Veškeré produkty jsou vyráběny a dodávány na základě pravidel zavedeného integrovaného systému managementu, ve shodě s českými a evropskými normami.

Vnitřní kontrola kvality je řízena zavedeným a udržovaným systémem managementu kvality odpovídající požadavkům ISO 9001, systému environmentálního managementu (ISO 14001) a managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (ISO 45001:2018).

Zavedením těchto systémů je neustále zvyšována produktivita výroby, zlepšována komunikace se zákazníkem a efektivně přizpůsobována konečná podoba produktu dle požadavků zákazníka.

Získané certifikace:

Životní prostředí

Soustředíme se především na vysokou kvalitu výroby, bezpečnost práce a spokojenost zákazníka. Důležitým kritériem při vývoji a technologii výroby je také minimalizace negativního vlivu na životní prostředí. Díky inovacím vynikají naše technologie výrazně nižší energetickou náročností.

Uvnitř firmy jsme přijali taková opatření, abychom neustále snižovali dopad na životní prostředí působený naší činností, dokládá to například certifikace systémem environmentálního managementu dle ISO 14001.

Politika integrovaného systému MSV Liberec, s.r.o.: