Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Historie

Historie

budovy MSV Liberec, s.r.o.

Firma MSV Liberec, s.r.o., byla založena v roce 1994. Její zakladatel, pan Jiří Kraus (dnes jednatel společnosti) spolu se společníkem, začal podnikat v oblasti výtahů a jednoúčelových strojů navzdory již existující konkurenci.

Díky zkušenostem a kontaktům dokázal rychle získat první zakázky a brzy i prosperovat. Díky systematickému rozvoji bylo za krátký čas možné začít nabízet montáže a kompletace zahraničních komponent a technologicky vyspělých produktů, s nimiž tehdejší podniky neměly velké zkušenosti. Kladný ohlas na sebe nenechal dlouho čekat.

Roku 1995 firma po úspěšném startu začala s vlastní výrobou a produkcí jednotlivých komponent i celých výtahů. Společník se oddělil a začal se věnovat vlastnímu podnikání.

V roce 1998 se podnik MSV Liberec, s.r.o. přestěhoval do současných prostor v Kralické ulici a mohl tak rozšířit své zázemí v podobě náboru nových zaměstnanců a firma se plně začala věnovat výtahářskému průmyslu včetně poskytování servisu.

Společnost MSV Liberec, s.r.o., má bohaté, více než 25leté zkušenosti. Své produkty již dodala do mnoha objektů (obchodní centra, rodinné a panelové domy, administrativní a průmyslové budovy, restaurace, nemocnice, školy a mnoho dalších) a může se také pyšnit tím, že její výtahy slouží ke svým účelům i daleko za hranicemi České republiky (Anglie, Katar, Švýcarsko, Gruzie, Rumunsko, atd.).