Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Profil společnosti

Profil společnosti

budova MSV Liberec, s.r.o.

MSV Liberec, s.r.o., je ryze českou firmou. Působí nejen v celé České republice, kde má pobočky v Praze a Mladé Boleslavi, ale i v zahraničí. Výtahy jsou například nainstalovány na českých konzulátech ve Švýcarsku, Gruzii či Rumunsku. V současné době se zahraniční obchod nejvíce soustředí na export do ANGLIE, kde kooperuje s místní projekční kanceláří a na základě jejich požadavků tyto výtahy vyrábí.  Od počátku své činnosti se zaměřuje na kompletní realizaci projektů v oblasti výtahů a zdvihacích zařízení. Provádí tak dodávky a kompletní montáž výtahů do nových nebo rekonstruovaných staveb, samotné rekonstrukce, modernizace nebo opravy stávajících výtahů a zdvihacích zařízení.

Společnost zajišťuje díky špičkovému technickému vybavení odborných pracovníků nepřetržitý servis 24 hodin denně tzv. NON STOP SERVIS a v roce 2014 získala oprávnění „Autorizovaná servisní firma“.

Klientům je nabízeno široké spektrum inovovaných výrobků a služeb určených pro bytovou výstavbu, administrativní a průmyslové budovy, hotely, nemocnice apod. V bohatých referencích uvedených ve fotogalerii naleznete jak osobní výtahy všech typů a nosností ve standardním, atypickém či luxusním provedení, tak i nákladní výtahy od nosnosti 50 kilogramů do 10 tun, včetně autovýtahů. Samozřejmostí je přizpůsobení typu výtahu charakteru a potřebám uživatele, včetně umístění strojovny, volby rychlosti výtahu atd.

Tým zkušených konstruktérů MSV Liberec, s.r.o., s využitím moderní  výpočetní techniky a  grafických programů, které umožňují i modelování ve 3D, zaručuje všem klientům (investorům, projektantům, designérům či koncovým zákazníkům) kvalitní a efektivní zpracování všech požadavků na výtahy; i těch nejnáročnějších.

Při navrhování a konstrukci výtahů se společnost samozřejmě řídí platnými českými a evropskými normami. Vyráběné výtahy tak splňují všechna nařízení a zákonné předpisy.

Špičková kvalita našich výtahů je podpořena také zavedeným systémem managementu jakosti ISO 9001. Šetrnost k životnímu prostředí zajišťuje mimo jiné systémem environmentálního managementu ISO 14001. Bezpečnost zaměstnanců je podpořena zavedením certifikovaného systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle OHSAS 18001.

Další služby, které nabízíme, zahrnují například zámečnickou výrobu, tváření (stříhání, ohýbání, děrování) ocelových a nerezových plechů na CNC strojích a práškové lakování.